BAŞARIYA ULAŞMAK DEĞİL, BAŞARIYI SÜREKLİ KILMAK

KOBİ ve büyük ölçekli işletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını destekleyen iş çözümlerini daha geniş müşteri kitlesine ulaştırmak ve müşterilerin bu çözümlerden maksimum verim almasını sağlayan yazılım projelerini güçlü bilişim teknolojisini kullanarak üretmek.

Doğru Araçlar. Doğru Çözümler.

DND Yazılım, geçmişten günümüze gelen tecrübelerle, KOBİ’lerden Kurumsal İşletmelere kadar geniş yelpazedeki müşterilerinin gereksinimlerine odaklı özel yazılım projeleri geliştirme, pazarlama, satış, satış sonrası eğitim, destek ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Proje Bazlı Geliştirme

Kalıpların dışına çıkıp işletmelere özel projeler üretiriz. Standart uygulamaların kalıbına girmek yerine kendinize özgü proje yapmayı tercih eder misiniz?

Proje Bazlı Geliştirme

Hızla değişen rekabetçi iş dünyasında, gelişen teknolojik imkanlar sayesinde kalıplara girmek yerine, size uyum sağlayacak sistem ile her zaman güncel kalın.

Yazılım Geliştirme

İşletmenizin iş yazılımları alanında ihtiyaçlarınızı karşılamak için Yazılım Geliştirme ekibimiz ile yanınızdayız

Yazılım Geliştirme

Hızla değişen rekabetçi iş dünyasında, gelişen teknolojik imkanlar sayesinde yazılım geliştirme süreçlerini çok hızlı çözün.

Raporlama

1C:Enterprise platformunun üstün raporlama teknolojisi ile veritabanında sorgu yazmadan ve hatta hiç veritabanı bilgisi olmadan kendi raporlarınızı kendiniz dizayn edin

Üstün Raporlama Teknolojisi

Hızla değişen rekabetçi iş dünyasında, gelişen teknolojik imkanlar sayesinde raporlarınızı kendiniz dizayn edin.

Yarın için ŞİMDİ

10 yılı aşkın tecrübemiz ve işinin uzmanı personellerimizle yanınızdayız

Dürüstlük

Müşteri isteğine ve çağın gereklerine odaklı dürüst çalışma

İstikrar

Profesyonel iş gücü ile sorunlara doğru cevap verme ile istikrarlı hizmet

AR-GE

Geniş ARGE faaliyetleri ile sürekli gelişme ve atılım yapma